درباره ما

مأموریت :

تأمین و تجارت انواع روغن ها و پوشرنگ های سطوح ساختمانی ، شاپان ، ایزوروف ، رزین سنگ و عایق های رطوبتی بام

چشم انداز :

شرکت پتروپاد حافظ مالک برند های رزین گل و گالابام با دستیابی به دانش و فناوری پیشرو ، کارکنانی متخصص و متعهد و صیانت از محیط زیست

طی ۱۰ سال آینده جزء ۱۰ شرکت برتر تأمین و تجارت فرآورده های قیری ، پوشرنگ ها و روغن های سطوح ساختمانی و عایق های رطوبتی در خاورمیانه خواهد بود

شرکت پترو پاد حافظ (شماره ثبت ۵۴۰۰۵۷)

از دیرباز تاکنون تولید محصولی ملی با استــــانداردهای جهانی باعث شد تا تجارب داخلی و بیـــن المللی را گرد هم آورده و در سال ۱۳۴۳ به عنوان اولیــــن تولید کننده روغن های الیف اقدام به راه اندازی کارخانه رزینول نمودیم و اکنون به عنوان برترین تولید کننده مواد شیمیایی در عرصه صنعت رنگ و رزین با بهره گیری از توان کارشناسان داخلی و بین المللی ، پرسنل مجرب و کارآزموده ، کیفیت در کلاس جهانی و قیمت رقابتی به فعالیت خود ادامه می دهیم.

ما بر این باوریم که در عصر فرا صنعتی، تغییر مبتنی بر نیازها و خواسته های مشتری، رمز موفقیت سازمان های هزاره سوم میلادی است و تمام تلاش خود را متمرکز بر اطلاعات و ارتباطات مبتنی بر عصر ICT و بر اساس بازار نموده ایم.

بی شک حفظ ره آوردهای گذشته و هم سویی با تحولات و چالش های پیش رو نیازمند نگرشی جامع به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقای مستمر کمی و کیفی محصولات ، بهره گیری از دانش و فن آوری های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران و پرسنل شرکت است.

امروز و در آستانه تحولات عظیم اقتصادی کشور گامی نوین را در عرصه کسب و کار خویش آغاز کرده است.

ارتقای کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و رضایت مشتریان را به عنوان مهمترین رسالت خویش تعیین نموده است.

حضور اثر گذار در بازارهای رقابتی و افزایش سهم شرکت از بازار مواد شیمیایی ساختمانی ، از برنامه های شرکت برای تحقق اهداف استراتژیک است. این شرکت همکاری با مراکز علمی و تحقیقاتی ، بهره گیری از دانش و تجارب نیروی انسانی کارآمد و حضور در عرصه های ملی و بین المللی را آیینه ای جهت بازتاب توانمندی های خود می داند.

امید است با اتکا به خداوند سبحان و همکاری و پشتکار تمامی کارکنان سخت کوش و حمایت های مصرف کنندگان ، نقش موثرتری را در اعتلای بخش ساختمان در میهن عزیزمان بر عهده گیریم و بر این باوریم که:

به عمل کار برآید!

توان رقابتی

 افزایش توان رقابتی سازمان در بازارهای محصول نهایی از طریق ایجاد شایستگی‌های رقابتی با تاکید بر شبکه توزیع و برند

بهره ‌وری

توسعه بهره‌وری منابع انسانی و مشارکت کارکنان

کیفیت

 ارتقای کیفیت محصولات با نگاه به توسعه زیر ساخت‌ها در راستای دستیابی به حداکثر بهروری

رضایت

 افزایش رضایت مشتریان در راستای سیاست ارزش نهادن به مشتریان وفادار

محیط زیست

 تعامل سازنده با سازمان محیط زیست به منظور حفظ محیط زیست و تنظیم مصرف منابع

پیشگیری از آلودگی

 پیشگیری و کاهش آلودگی‌های زیست محیطی و تولید محصولات دوستدار محیط زیست

محیط کاری

ایجاد محیط کاری سالم و ایمن با تاکید بر حفظ سلامت کارکنان

بهبود فرایندها

 بهبود مستمر و مداوم فرایندها در زمینه عملکرد انرژی

مقررات

 رعایت کلیه الزامات و مقررات قانونی

تاریخچه رزین گل

کارخانه تولیدی و صنعتی رزین گل (رزینول سابق) در سال ۱۳۴۳ به عنوان اولین تولید کننده روغن الیف در ایران راه اندازی و در طی سالیان متمادی ، با تلاش بی وقفه و مستمر تبدیل به برترین تولید کننده انواع مواد شیمیایی اعم از روغن­‌های الیف ، روغن‌های موزاییک ، درزگیرها ، عایق‌­های رطوبتی ، چسب­های سیلیکاتی ، شاپان و پوشش‌­های روی چوب ، ایزوروف ، ایزوگام (ساده و فویل دار) و انواع پوشرنگ ‌­ها در عرصه صنعت رنگ و رزین گردید.

انواع روغن­‌های الیف ساختمانی رزین­‌گل که با استفاده از پروسه‌ای منحصر بفرد تولید می­‌شود ، سال‌ها ست به عنوان محصولی بی­‌رقیب در بازار جایگاه خود را حفظ نموده است.

بدون تردید دستیابی به این افتخارات، تنها در سایه حضور مدیران و کارکنان صدیق و متعهد ، کیفیت مطلوب و ماندگار ، استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات مدرن و تلاش خستگی ناپذیر نمایندگان فروش در عرصه توزیع محصولات امکان پذیر بوده است.

شرکت تولیدی و صنعتی رزین گل ضمن قدردانی از مصرف کنندگان عزیز ، با عزمی راسخ و خلل ناپذیر ، نوید تولید محصولات متنوع دیگری را در آینده نزدیک خواهد داد.

تیم شایسته و قابل اتکای صنایع شیمیایی رزین‌گل ، با ارزیابی و بررسی مواد اولیه ، تکنولوژی و خدمات جدید ، محصولات و فرایندهای تولید را بهبود می‌بخشند. صنایع شیمیایی رزین‌گل از سرچشمه خود که به همت آقای مهندس محمد راشد مرندی تا جایگاه کنونی به عنوان پیشروی صنعت رنگ ، به دلیل ثبات قدم در بهبود مستمر محصولات ، پیروی از تکنولوژی‌های روز، بسته­‌بندی های نو، ایجاد انگیزه در کارکنان لایق خود، پاسخ فعالانه به نیازهای مشتریان و تعهد راسخ به نوآوری، تحقیق و توسعه محصولات جدید همواره زبان­‌زد بوده است.

ساختار مدیریتی بخش کنترل کیفیت و تحقیق و توسعه این مجموعه همواره در تلاش است که بصورت پویا، با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود و سوابق درخشان تولید در  نیم قرن گذشته در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی‌سازی و فناوری‌های نوین ساختمانی و صنعتی گام بردارد.

در سال‌های اخیر ، رزین­‌گل فعالیت خود را در زمینه پوشش ، بر روی تولید پوشرنگ‌­های رقیق‌ شونده با آب و سازگار با محیط زیست ، با همکاری متخصصین و مشاورین دانش پلیمر در پژوهشگاه رنگ و دانشگاه امیرکبیر و با استفاده از مرغوب­ترین مواد اولیه ، متمرکز نموده است.

پوشرنگ‌های پایه آب، نسل جدیدی از رنگ‌های ساختمانی می‌باشند که با توجه به مسائل زیست محیطی و عدم استفاده از حلال‌های آلی و مواد مضر ، کاربرد آنها رو به افزایش است ؛ بطوریکه به تدریج جایگزین مناسبی برای انواع رنگ‌های روغنی آلکیدی خواهند بود.